DAİLY NİŞANTAŞI ÜRÜN İADE POLİTİKASI

Ürün İade Şartları
Satın aldığınız ürünlerin tazelik, hijyen ve kalite kontrolünü yaptıktan sonra adresinize kargoluyoruz. Taşıyıcı firma tarafından oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi için teslim aldığınız ürünün kontrolünü teslimatta yapmanızı rica ediyoruz.

Açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünleri (veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri) teslim almadan kargo şirketine iade etmeniz gerekiyor. Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı açılmamış, hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.
Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.
Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.
İadesi yapılacak ürünler Daily Nişantaşı’nın kargolama partneri ‘’Yurtiçi Kargo’’ tarafından tarafımıza yollanmalıdır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yer almaktadır.
Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kabul edilememektedir.
Siparişlerinizle ilgili soru, görüş ve geribildirimlerinizi +90 536 571 31 42 no’lu telefon üzerinden veya [email protected] email adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İade etme süresi kaç gün?
Kargonuz size teslim edildiği günden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir.

İade kargo masraflarını kim öder?
İade etmek istediğiniz ürünlerin kargo masrafını firmamıza aittir.